NAJNOWSZE

Czy styl prosto z USA pasuje w polskich wnętrzach? - styl Hamptons

Hamptons to modny nadmorski kurort, w którym swoje posiadłości posiadają bogaci mieszkańcy Nowego Jorku. Stylistyka wnętrz to piękne jasne barwy, luksusowe materiały oraz duża liczba miękkich dodatków w postaci tkanin i poduszek. Czy polskie mieszkania, również potrafią zadać szyku w stylu Hamptons? Przekonajcie się sami!

Stan surowy osiedla Nowe Morskie już prawie gotowy

Większość z budynków osiedla osiągnęła już stan surowy. Niebawem rozpoczną się prace wykończeniowe, ale już teraz można wybrać się na spacer po okolicy, by przyjrzeć się oryginalnej zabudowie osiedla oraz zapleczu infrastrukturalnemu, a także pobliskim terenom rekreacyjnym.

116 Krakowska Giełda Domów i Mieszkań - relacja

W poprzedni weekend odbyła się ostatnia przed wakacjami Krakowska Giełda Domów i Mieszkań. Takie spotkania pozwalają deweloperom modyfikować swoje oferty, by odpowiadały aktualnym potrzebom rynkowym, a klienci mogą zapoznać się z ofertami wielu wystawców w jednym miejscu.

Aktualności

Aktualności z rynku nieruchomości, ceny mieszkań, raporty
 • Małe jest... energooszczędne! [TOP-10]
  Małe jest... energooszczędne! [TOP-10]

  Zobaczcie projekty domków w standardzie NF40, do 100 metrów powierzchni. Idealne rozwiązanie nawet na małą działkę!

 • Estetyka ZEN, cost-iron i inne... inspiracje dla osiedli!
  Estetyka ZEN, cost-iron i inne... inspiracje dla osiedli!

  Dawno skończyły się czasy, gdy osiedla były po prostu blokami z wielkiej płyty. Żeby inwestycje bardziej urozmaicić, twórcy prześcigają się w inspiracjach. A te mogą być wszystkim.

 • Mieszkanie dla singla
  Mieszkanie dla singla

  Największym problemem osób nie posiadających partnerów jest przede wszystkim znalezienie odpowiedniego lokum! Co musi posiadać takie mieszkanie? Jak je zdobyć? Podpowiadamy!

 • Tak się mieszka - Niemcy
  Tak się mieszka - Niemcy

  . Choć wiele łączy oba kraje, jedna rzecz jest wyjątkowo odmienna. Podejście do spraw mieszkaniowych. Niemcy nie mieszkają „na swoim?.